hamburger icon
close menu icon

OKLEJANIE WITRYN

Oklejamy witryny sklepowe z doborem różnych folii. 

Bez problemu okleimy całą witrynę lub jej część. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie projekt a Nasi doświadczeni aplikatorzy przeniosą go na Twoją szybę. 

Oklejamy folią dziurkowaną lub jak to błędnie nazywają klienci "sitodrukiem" z którym ma ona niewiele wspólnego. Folia ta działa w taki sposób że widzisz to co dzieje się na zewnątrz a z zewnątrz nie widać tego co wewnątrz. Działanie to niestety przestaje mieć swoje właściwości w nocy, wtedy kiedy w lokalu jest zapalone światło przechodzień widzi takze to co jest w środku. 

Kolejnym oklejeniem jest aplikacja folii pełnej, monomerycznej lub polimerowej. Występuje ona w wersji folii ploterowej w dowolnym kolorze lub w wersji w pełnym zadruku. Jeżeli jest naklejona na całą szybę to Ty w swoim lokalu nie widzisz tego co znajduje się na zewnątrz oraz nie widać Cię w środku. 

Ostatnim powszechnym rozwiązaniem jest zastosowanie folii szronionej lub jak mawiają inni mrożonej. Jest to folia na której możemy wykleić folię ploterową, wykonać nadruk lub wyciąć w niej ploterem treść. Folia szroniona ma zastosowanie często w pomieszczeniach przeszklonych jeżeli chcemy odgrodzić  widok z jednego pomieszczenia do drugiego. 

Skorzystaj z naszej oferty i oklej swoją szybę w biurze, w sklepie lub gdziekolwiek tylko zechcesz.

 

 

 

ul. Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg, Polska.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda