hamburger icon
close menu icon

Semafor Reklamowy

W naszej ofercie znajdują się semafory reklamowe o różnych rozmiarach i kształtach, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykorzystujemy najnowsze technologie w produkcji naszych semaforów, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość wykonania i trwałość.

Zaletą naszych semaforów reklamowych jest ich prostota obsługi oraz niski koszt eksploatacji. Są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na ich przenoszenie w różne miejsca, w zależności od potrzeb firmy. Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Semafor reklamowy to inwestycja, która zwróci się wielokrotnie, przyciągając uwagę potencjalnych klientów i zwiększając rozpoznawalność marki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia wyjątkowej reklamy dla swojej firmy, która przyciągnie uwagę i zwiększy jej potencjał sprzedażowy.

Semafory reklamowe produkujemy z profili aluminiowych surowych lub malowanych proszkowo, całość składana jest w kwadratowy lub prostokątny element. W środku semafora reklamowe znajdują się moduły LED a w złożoną ramę wsuwana jest pleksi do podświetleń z nadrukiem. Zaletą semaforów w ramie aluminiowej jest prostota oraz niska cena wymiany lica reklamy, ponieważ odkręcamy cztery śrubki i zdejmujemy przednią część reklamy. Następnie wyjmujemy starą pleksi z nadrukiem oraz wkładamy nowe lico do reklamy świetlnej. 

Drugim wariantem jest semafor z frezowanego dibondu podświetlany modułami led. Semafory z dibondu posiadają podświetloną treść która zostaje wcześniej wyfrezowana na ploterze cnc a nstępnie w miejsce "dziur" zostaje wklejona plexi do podświetleń. Zaletą takiej reklamy świetlnej jest jej elegancja oraz możliwość łączenia różnych kolorów plexy oraz jej zastosowań. 

 

 

 

ul. Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg, Polska.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda