hamburger icon
close menu icon

FREZOWANIE CNC

Frezowanie CNC to jedna z naszych specjalizacji!

Bez wątpienia, posiadanie odpowiedniego sprzętu to kluczowy element każdej firmy reklamowej. W naszym parku maszynowym znajdziesz niemalże wszystko, co niezbędne do sprawnego wykonywania zleceń.

W ramach usług oferujemy wycinanie na potrzeby naszych klientów z różnych materiałów, w tym: plexiglass, lity poliwęglan, PCV, dibond oraz alubond. Dzięki temu, nasze możliwości sięgają poza standardowe formaty. Wycinamy nawet czterometrowe kasetony z dibondu!

Jako firma reklamowa, oferujemy również usługi frezowania CNC dla stolarzy, którzy potrzebują precyzyjnego cięcia frontów meblowych z płyty MDF, nietypowych blatów z grubej sklejki, a także materiałów drewnopochodnych, w tym lite drewno.

Nasze usługi frezowania są cenione również przez agencje reklamowe, którym zapewniamy szybkie i precyzyjne wycinanie płyt dibond. Dzięki naszemu doświadczeniu, cięcie ploterem CNC jest wysokiej jakości i dokładne. Dbamy o każdy detal, unikając poszarpanych krawędzi czy pęknięcia ścianki kasetonu przy składaniu puszki.

Jeśli potrzebujesz litery do tworzenia liter przestrzennych, nie wahaj się skontaktować z nami. Oferujemy nie tylko szybkie i precyzyjne wycinanie litery, ale także plecy liter 3D ze spienionego PCV. Nasze litery posiadają również sfazowaną krawędź, co ułatwia nałożenie lica na plecy.

Nie ograniczamy się do standardowych zapytań. Jeśli masz niestandardowe wymagania, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego zlecenia.

 

 

ul. Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg, Polska.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda